Harika bir ekiple çalışıyorum…


Hayat o kadar hızlı geçiyor ki... Hayallerimin çok çok ötesinde bir yaşam sürüyorum. Bana 24 sene önce, böyle bir ajansın sahibi olacağım söylense mümkün değil inanmazdım. 1992’ de başladığımız sektörde, iyi, kötü, güzel, sorunlu, sorunsuz bir çok şey yaşadık. Anaokulu öğretmenliğinden, reklamcılığa uzanan zorlu, fırtınalı ama bir o kadar da güzel bir öykü bu.

Ben kendi adıma, işimi o kadar çok seviyorum ki ve harika bir ekiple çalışıyorum. ”İnsan“ seviyorum ben aslında, bayılıyorum yeni karakterler keşfetmeye, onları gözlemlemeye, çözmeye...Bu anlamda tam da doğru bir adresteyim çünkü herbiriniz çok renklisiniz benim için... Çok da eğlenceli...En büyük mutluluk ne biliyor musunuz?

İşte bu içtenlikle paylaştığınız duygularınız, düşünceleriniz...Bunların bedeli yok, gerçekten yok. Ne güzel şeyler yazmışsınız...Bir çoğunu çok etkilenerek okudum.. Herbiriniz o kadar kıymetlisiniz ki benim için...Aileme teşekkür etmek istiyorum burada...Bence geldiğim noktanın, kısacası herşeyin nedeni onlar...İyi ki her zaman bana güvendiler ve destek oldular ve iyi ki gerektiğinde yeterince özgür bıraktılar...Bizlere inanan ve bu uzun soluklu yolda bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan değerli tiyatro sanatçılarımıza, oyuncularımıza, dublaj sanatçılarımıza, reklam ajanslarına, yapım şirketlerine ve daha sayamadığım bir çok değere sonsuz teşekkürler.

Duygu Başara ailesi gerçekten içten pırıl pırıl samimi dürüst sevecen bir aile ve böyle olmaya devam edecek. Herkese Sonsuz Sevgiler

HAKKIMIZDA KİMLER NE DEMİŞ ?